Vzor životopisu ke stažení

Životopis je vlastně takovým prvním neosobním kontaktem. I z tohoto důvodu je nutné, abyste si na jeho vypracování dali skutečně záležet. A pokud si nevíte rady, nevadí. Dnešní doba přináší mnoho možností, kde se inspirovat a podle vzorů, které jsou zcela zdarma, si může každý vypracovat životopis, který zaručeně zaujme každého budoucího zaměstnavatele.

A kde je možné najít vzory životopisů? Bezpochyby je najdete hlavně na serverech, které se přímo zabývají inzercí volných pracovních míst. Jednoduše si je stáhnete do svého počítače a na jejich základě pak vypracujete životopis podle sebe.

Vždy si ale dejte pozor, podle jakého vzoru životopis děláte. Měl by být aktuální, přehledně napsaný. Nezapomeňte ani na rady a tipy, jak správně životopis psát, jak jej upravit, aby vypadal dobře, a jaké další zkušenosti je vhodné do životopisu napsat.

Pamatujte, že v životopisu není nutné vždy uvádět veškeré zkušenosti. Vždy je přizpůsobte dané pozici, o kterou máte zájem – stejně tak je to v průvodním neboli motivačním dopise. Nejčastěji je požadován životopis strukturovaný, který by neměl obsahovat zcela zbytečné a zdlouhavé informace. Ideální rozsah je jedna, maximálně dva strany a měli byste se snažit být výstižní. Dbejte na pravdivé informace a to jak v rámci praxe i vzdělání.

Mohlo by Vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Životopis vzor a označen , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.